Nominacje | SecureTech Congress

Nominacje

SecureTech Future

 • NASK

  Za inwestycje w badania i rozwój oraz działalność edukacyjną, szkoleniową i popularyzatorską, podnoszącą tym samym ogólną świadomość społeczną w zakresie „cyberzagrożeń”.

 • Billon

  Za unikatową wersję rozproszonego rejestru danych, który umożliwia elektroniczny zapis i odczyt informacji. Struktura systemu składa się z wielu węzłów, które reprezentują unikalnych użytkowników.

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.

  Za przygotowanie Platformy Cyber Fraud Detection, która jest zestawem usług i narzędzi wprowadzających możliwość dodatkowej identyfikacji urządzenia, z którego następuje kontakt klienta w kanale online jakim jest telefon, tablet lub komputer. Platforma dokonuje oceny poziomu ryzyka związanego z tym urządzeniem, wykluczając możliwość przeprowadzenia potencjalnego nadużycia w cyfrowym kanale

SecureTech Work Place

 • Microsoft

  Za system Microsoft 365 – inteligentne i bezpieczne rozwiązanie, które łączy w sobie Office 365, Windows 10 i Microsoft Enterprise Mobility + Security. System zapewnia pracownikom danej organizacji, coraz częściej rozrzuconym po całym świecie, odpowiednie warunki do pracy i rozwoju. 

 • Atende Software

  Za system redGuardian zabezpieczający infrastrukturę sieciową operatora przed atakami wolumetrycznymi. System ten pozwala na neutralizowanie prób ataków o wysokim natężeniu, co stanowi odpowiedź na rosnącą liczbę coraz poważniejszych incydentów przeciwko cyberbezpieczeństwu.

 • EMS Partner Sp. z o. o.

  Za integrator specjalizujący się w rozwiązaniach typu EMM (pozwalających kompleksowo zabezpieczyć urządzenia mobilne) oraz rozwiązania typu VDI (pozwalających na dostarczenie aplikacji jako usługi na dowolny typ urządzenia wykorzystywany przez użytkownika)

 • T-MOBILE POLSKA

  za stworzenie systemu do pracy zdalnej dla pracowników spółki

SecureTech Project

 • EXATEL S.A.

  Za zbudowanie Security Operations Center, którego usługi firma sprzedaje na zewnątrz. Dzięki temu klienci Exatel dostają kompleksowe zabezpieczenia i dostęp do wysokiej klasy specjalistów.

 • ORANGE

  Za stworzenie CyberTarczy- mechanizmu wykrywającego zagrożenia w sieci Orange, które nie są znane lub nie są wykrywane przez antywirusy (jak np. podatność 0-day).

 • PSE

  Za ideę budowy silnego E-CERT, czyli Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe dla całego sektora elektroenergetycznego oraz podejmowanie szeregu inicjatyw, które zmierzają w kierunku podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa

SecureTech Best Practice

 • NIEBEZPIECZNIK.pl

  Za promowanie niestandardowych działań na rzecz najlepszych praktyk i zachowań oraz kampanii.

 • NASK – Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NC Cyber)

  Za kampanię, której celem było zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo cybernetyczne w miejscu pracy, regulacje, ochronę prywatności i danych, bezpieczeństwo cybernetyczne w domu i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego. NASK jest również Narodowym Koordynatorem Europejskiego Miesiąca Bezpieczeństwa Cybernetycznego.

 • mBank

  Za szeroko zakrojone działania edukacyjne wśród swoich klientów oraz w mediach poprzez kampanię:”Uważni w sieci” zobrazowane w formie krótkich filmów. Działania edukacyjne są również prowadzone na spotkaniach z fachowcami z dziedziny cyberbezpieczeństwa, mają więc realny wpływ na wzrost świadomości i fakt, że temat ten przestaje być tabu.

 • Prebytes

  Za PREBYTES Security Incident Response Team. W ramach prowadzonej na bieżąco analizy złośliwego oprogramowania, zagrożeń web oraz spam, system weryfikuje wszystkie symptomy świadczące o próbach wyłudzenia poufnych informacji, haseł lub danych dotyczących kart kredytowych przez fałszywe strony internetowe

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco